ID: #12244

Heqes Njollash Interieri 500Ml 52816

8,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ky spërkatës i shpejtë për të gjitha qëllimet është një formulë me veprim të trefishtë që pastron, deodorizon dhe mbron të gjitha në një hap të thjeshtë!Përdoreni atë në tapiceri, qilim, dyshekë dyshemeje, plastikë dhe çdo sipërfaqe tjetër të brendshme, përveç xhamit, për të thyer dhe fshirë dherat dhe njollat.Ndërsa pastroni, ky detajues i brendshëm me teknologjinë e fuqishme Odor-X shkatërron aromat në sipërfaqet plastike dhe në fijet e tapicerisë dhe tapetit.

Së fundi, ndërsa fshini shkumën, spërkatja me detaje të brendshme 1 lë një shtresë mbrojtjeje kundër rrezeve UV.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni