ID: #5487

Lidhese Bagazhi Rrjet 300x200cm 60312 W

28,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Rrjetë ngarkese – 300×200 cm – Ø 3 mm. Me skaje elastike. Për të siguruar mallrat e transportuara. Për shporta, bazamente, rimorkio, furgona dhe kamionë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

BAGAZH & MBAJTËSE

Grupi

AUTO

Brendi

LAMPA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni