- 20%
ID: #794

Polir Me Dyll Per Lustrim

14,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

.Lustrawax ju jep një përfundim jashtëzakonisht të shndritshëm për automjetin tuaj. Përmban P.T.F.E. Ky zhvillues shkëlqyes nuk e zbardh plastikën dhe ofron pastërti që derdhet falë kapakut që nuk pikon. Përdoreni me një disk shkumë Lustrawax.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni