- 20%
ID: #11733

Sprej Polir Ceramic Hybrid 500Ml 53342

15,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Shtoni prekjet e fundit në një punë detajimi të nivelit pro pikërisht në rrugën tuaj me veshjen tonë me spërkatje qeramike Hybrid Solutions më të shitur.Kjo shtresë qeramike e lehtë për t’u përdorur e makinës vulos përfundimin e makinës suaj me hidrofobicitet që mbulon ujin, shkëlqim të jashtëzakonshëm dhe mbrojtje të qëndrueshme të një dylli qeramik hibrid me aplikim të thjeshtë, me spërkatje dhe fshirje.Rezultatet profesionale nuk kanë qenë kurrë më të lehta për t’u arritur. Është një mënyrë e shkëlqyer për të mbrojtur makinën tuaj të re ose për të mbrojtur dhe ndriçuar automjetin tuaj të sapo larë dhe të lëmuar. Është llaku i fundit i veshjes së dyllit qeramik të makinave!

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni