ID: #5852

Sprej Pastrues Mbrojtes Per Tapiceri 500 Ml 52736

9,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Car Interior është një pastrues dhe deodorues jashtëzakonisht i gjithanshëm dhe efektiv për pjesën e brendshme të makinës suaj.I krijuar për t’u përdorur në të gjitha pëlhurat dhe sipërfaqet që lahen, ky pastrues i tapicerive të makinave pastron thellë sediljet, qilimat dhe dyshekët e dyshemesë.E formuluar me teknologjinë Odor-X, shkuma shkatërron aromat e bllokuara në pëlhurat dhe fibrat e brendshme të makinës suaj dhe lë një aromë të freskët dhe të pastër.

Për t’ju ndihmuar të futni shkumën thellë në sipërfaqet e ndotura, ne futëm një furçë pastrimi tapiceri në kapak. Thjesht fshijeni shkumën e shamponit të tapicerisë në pëlhurën e sediljes ose fibrat e tapetit, pastroni dhe pastroni me korrent! Pjesa e brendshme e makinës suaj do të jetë e pastër dhe e deodoruar.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni