ID: #10153

Lecke Dorze Mikrofiber Mm-280

5,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Mikrofibër super i ashpër, pa gërvishtje.E shkëlqyeshme për papastërtitë dhe papastërtitë e shumta.Rripi elastik i dorës mban dorën në vend.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni