ID: #5842

Sprej Maske Fresh Shine Outdoor 500ml Fg7626 51788

6,70
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Sillni aromën e freskët të ambienteve të jashtme në makinën tuaj ndërsa pastroni dhe riktheni plastikën e brendshme.

Fresh Shine spray gjithëpërfshirës është një pastrues, restaurues dhe freskues ajri me një formulë silikoni që i bën të gjitha sipërfaqet tuaja plastike të duken sërish të reja.Ktheni pas kohës, rrezet e diellit dhe rrezet e dëmshme UV ndërsa rigjallëroni të gjitha sipërfaqet tuaja plastike të zbehura. Fresh Shine është pastrues ideal i pultit të makinës dhe pastrues i brendshëm i makinës.I formuluar me një aromë të hapur me kohë, Fresh Shine freskon menjëherë kabinën e makinës suaj dhe vazhdon të freskojë ajrin brenda deri në 8 ditë. Dhe për shkak se të gjithë e duan një makinë të pastër, ne kemi integruar një teknologji mbrojtëse antistatike që largon papastërtitë dhe pluhurin.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni