ID: #5844

Sprej Maske Fresh Shine Vanilla 500ml 51790

6,70
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Fresh Shine është tre produkte të pabesueshme në një. Është një pastrues i plastikës së brendshme të makinës.

Është një produkt restaurues që rikthen një shkëlqim si të ri tek plastika e zbehur. Dhe është një freskues ajri me një aromë vanilje me lëshim në kohë, që e mban makinën tuaj me erë të freskët deri në 8 ditë.I jashtëzakonshëm për rinovimin e plastikës në brendësi tuaj që janë zbehur nga mosha dhe rrezet e diellit, ky spray me injektim silikoni bën një pastrues dhe restaurues të mrekullueshëm të pulave.Thjesht spërkatni dhe fshijeni për të rikthyer shkëlqimin e pultit – ose çdo plastikë brenda makinës suaj.Pasi ta keni pastruar makinën tuaj me Fresh Shine, ajo do të qëndrojë më e pastër për më gjatë, falë një teknologjie mbrojtëse antistatike që largon papastërtitë dhe pluhurin.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni