ID: #8053

Polir Paste Me Dyll Carnauba 397gr ^

11,80
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Mos u mashtroni duke menduar se kjo është thjesht një pastë dylli e modës së vjetër. Ne modernizuam formulën e dyllit të karnaubës në disa mënyra.Si fillim, ai pastron gërvishtjet, gërvishtjet dhe rrotullimet ndërsa depiloheni për restaurim dhe mbrojtje 2-në-1. Dhe është dylli i pastës më i lehtë për t’u përdorur.Shkon në butësi dhe hiqet lehtësisht pa pluhur, duke lënë një fund pa gërvishtje me shkëlqim të jashtëzakonshëm dhe mbrojtje të qëndrueshme.Më në fund, ne inkorporuam një aromë të Karaibeve që do të transportojë shqisat tuaja në tropikët ndërsa ju shkëlqeni makinën tuaj.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni