ID: #8060

Sprej Pastrues Xhami Clearvue 500ml 51781 54122

7,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

I jashtëzakonshëm si për xhamin e jashtëm ashtu edhe për atë të brendshëm të automobilave, ky spërkatës pastrues xhami punon shumë për të hequr papastërtitë dhe mbetjet më kokëforta për një përfundim të pastër shkëlqyes, qartësi të përmirësuar dhe, si rezultat, ngarje më të sigurt.Në pjesën e jashtme, ky pastrues xhami thyen insektet e vjetra, jashtëqitjet e shpendëve dhe filmin e rrugës, kështu që ju mund t’i fshini ato shpejt dhe lehtë pa dëmtuar dyllin e makinës suaj.Nga ana e brendshme, ai heq filmin plastifikues, filmin e tymit, pluhurin, gjurmët e gishtërinjve dhe dherat e yndyrshme me një aplikim të thjeshtë me spërkatje dhe fshirje.Në thelb, brenda dhe jashtë, asnjë tokë, njollë ose mbetje nuk është mjaft e fortë për t’i bërë ballë fuqisë pastruese të spërkatjes Clearvue.Ky pastrues xhami i makinave i tejkalon lehtësisht pastruesit e xhamit shtëpiak me një formulë të koncentruar të zhvilluar posaçërisht për të pastruar rrëmujën që vijnë nga drejtimi. Dhe zgjidhja pa amoniak nuk do të mjegullojë filmat plastikë si ngjyrosja e dritareve, e cila është një veçori standarde në shumë makina sot.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni