ID: #5845

Sprej Pastrues Interieri Dhe Heqes I Njollave 400ml 51791

8,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Turtle Wax Interior 1 përmban një formulë me veprim të trefishtë të projektuar posaçërisht për pastrimin e thellë të sipërfaqeve të gomës, plastikës, metalit ose sintetikës brenda makinës suaj.I kompletuar me një furçë pastrimi ergonomike dhe të ndashme, ky produkt për detajimin e brendshëm të makinës heq lehtësisht njollat dhe papastërtitë e lehta nga tapeti, sediljet e makinës, tapiceri duke përdorur një pastrues të fuqishëm shkumë.Plus, ndërsa pastroni, ky pastrues qilimash eliminon gjithashtu aromat e pakëndshme të shkaktuara nga derdhjet e kafesë, njollat e ushqimit, kafshët shtëpiake dhe tymi. Është pastruesja më e mirë e brendshme e makinave përreth.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni