ID: #1071

Sprej Polir Pas Larjes 500ml 51800

7,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Spraji numër një i shitur i dyllit të makinave nuk është numri një vetëm për shkak të shkëlqimit të tij – megjithëse rezultatet e shkëlqyera janë të pabesueshme. Është kaq popullor sepse marrja e këtyre rezultateve është kaq e shpejtë dhe e lehtë!Thjesht lani dhe shpëlani makinën tuaj dhe spërkatni këtë dyll uji përpara se ta thani me peshqir. Ndërsa thaheni, dylli lidhet me sipërfaqen e bojës dhe fillon të zhvendosë ujin.Në kohën kur makina juaj është tharë, makina juaj do të ketë një shkëlqim të jashtëzakonshëm, reflektues dhe mbrojtje afatgjatë kundër elementeve. Edhe më mirë, do të keni krijuar një pengesë kundër ujit që do t’ju kursejë kohën e punës dhe tharjes në lavazhet e ardhshme të makinave.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni