ID: #15262

Polir Profesional Hs Max Wax 414ml 53710

29,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Prezantimi i zgjidhjeve Hybrid PRO në The Max Wax™: dylli ynë i lëngshëm më i qëndrueshëm dhe më i pastër për detajuesit profesionistë dhe entuziastët e automjeteve.Formula jonë e injektuar nga grafeni në pritje për patentë jep thellësi ngjyrash të qëndrueshme, shkëlqim, shkëlqyeshmëri dhe mbrojtje ndaj rrezeve ultraviolet.

Plus, Pro To The Max Wax përmban polimere super-hidrofobike për të pajisur automjetin tuaj me disa muaj rezistencë ndaj kimikateve, rezistencë ndaj ujit dhe parandalim të njollave.Ngritni rutinën tuaj të detajimit dhe çoni restaurimin e sipërfaqes në nivelin tjetër me këtë zgjidhje ultra premium dylli të makinave.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni