ID: #13842

Polir Profesional Medium Compound T20 1l 53369

58,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Lustrim mesatar me efektivitet të lartë që largon gërvishtjet e vogla dhe oksidimin e lehtë. Për të gjitha llojet e llakut. Pa silikon.

Informacion shtesë

Brendi

TURTLE WAX

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni