ID: #13844

Pastrues Profesional Spotless Clean Tsc 500Ml 53378

25,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Agjent pastrues që shpërndan yndyrat dhe mbetjet e lustrimit pas lustrimit. Përdoret ndërmjet lustrimit dhe aplikimit të vulës së dyllit/llakut.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni