ID: #13841

Polir Profesional Coarse Compound T10 1l 53367

58,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Fërkim i trashë kimik me një shkallë të lartë gërryese, por jo aq i trashë sa T5. Heq në mënyrë efektive gërvishtjet më të thella dhe oksidimin e rëndë. Për të gjitha llojet e llakut. Pa silikon.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni