ID: #16719

Lampa D8S 25W 66548 Osram

59,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Llambat OSRAM XENARC ORIGINAL D8S 66548 HID kanë bërë përshtypje me një gamë të gjerë produktesh dhe janë provuar të jenë llamba të besueshme automobilistike me cilësi OEM. Qoftë si pajisje fillestare standarde ose pjesë rezervë origjinale, llambat OSRAM XENARC ORIGINAL D8S 66548 HID përdoren në miliona automobila të rinj nga Audi, VW dhe prodhues të tjerë të njohur të automjeteve. Me temperaturë ngjyra deri në 4500 Kelvin, llambat OSRAM XENARC ORIGINAL D8S 66548 HID janë më afër dritës natyrale të ditës, duke dhënë kështu më shumë dritë dhe janë të këndshme për sytë.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

XENON

Ju gjithashtu mund të pëlqeni