ID: #8390

Lampa Led Dore Rimbushese Ledil205 Osram

9,70
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Projektuar për t’u përshtatur

Drita e inspektimit LEDinspect FLASHLIGHT 15 bën përshtypje me kombinimin e saj të dizajnit të vogël dhe kompakt dhe ndriçimit të shkëlqyer. LED-të e tij me intensitet të lartë afatgjatë ofrojnë një dritë të bardhë dhe intensive deri në 7500 Kelvin. Veçanërisht praktike: FLASHLIGHT 15 mund të karikohet lehtësisht nëpërmjet çakmakit 12 volt. OSRAM ofron një garanci 2 vjeçare për këtë produkt. E disponueshme në dizajn të zi (LEDIL205) dhe rozë (LEDIL205-PK).

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni