ID: #3216

Lampa 9012 12v 55w Hir2 Kuti Osram Wlg

23,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Llambat halogjene KLASIKE OSRAM 9012 ofrojnë performancë për kërkesat standarde për makina dhe kamionë që përdorin madhësinë HIR2 9012. Llambat klasike Osram 9012 janë të qëndrueshme, të besueshme dhe me kosto efektive. Ato tashmë janë përdorur me sukses në miliona makina të reja nga prodhues të njohur, qoftë si pajisje fillestare standarde apo pjesë rezervë origjinale. Binduni për vlerën e shkëlqyer për paratë dhe llambat e besueshme Osram 9012 Classic.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni