ID: #9722

Lampa Gar H7 12V 55W Ultralife 64210Ult Duobox Osram

9,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

OSRAM ULTRA LIFE: Bën përshtypje me jetëgjatësinë e tij të gjatë dhe fuqinë e dritës.

Deri në katër herë jetëgjatësia e llambave standarde halogjene (deri në 100 000 km jetëgjatësi).

E zhvilluar posaçërisht për shoferë me dritë të vazhdueshme dhe të shpeshtë ose profesionistë, dhe është i certifikuar nga ECE.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni