ID: #8383

Lampa 12V 21W Py21W Portokall Bau15S 7507-02B Osram

2,70
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

OSRAM është prodhuesi numër 1 i llambave të automobilave në botë, duke furnizuar me llamba automobilistike prodhuesit e automjeteve për makina dhe kamionë të rinj. Produktet OSRAM përdoren me sukses në miliona automjete të prodhuara globalisht nga të gjithë prodhuesit kryesorë të makinave.

Llamba treguese e qelibarit OSRAM 7507 (PY21W-581) e shitur këtu është e njëjta që u jepet prodhuesve të automjeteve dhe ofron një raport të shkëlqyer çmimi ndaj performancës me cilësi të jashtëzakonshme.

Kombinimi i cilësisë së klasit të parë, shkëlqimit mbresëlënës dhe jetëgjatësisë së besueshme u jep produkteve Osram Original Equipment një avantazh të vërtetë ndaj shumë llambave të tjera në treg.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni