ID: #12920

Pastrues Profesional Tff Flawless Finish 1L 53375

60,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Një izolues për veshjen e polimerit afatgjatë për të gjitha shtresat e pastra të automobilave. Vetitë e mahnitshme të rruazës dhe hidrofobike. Mbron dhe mbron nga kushtet e vështira klimatike.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni