ID: #5838

Polir Shkelqyes Braniku & Gome 300ml 52812

9,30
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ka një arsye të mirë që ne e quajmë atë “detaje”. Kujdesi për pamjen e jashtme të makinës me dyll makine, por edhe fokusimi në veshjet dhe gomat tuaja, bën një ndryshim të vërtetë në pamjen dhe gjendjen e makinës suaj.Kjo është kur produktet si Black in a Flash shkëlqejnë vërtet.Black in a Flash Trim and Tire Wax është mënyra e lehtë dhe me një hap për të ruajtur sipërfaqet e reja plastike, vinyl dhe gome dhe për të rivendosur plastikën, vinylin dhe gomën e vjetër, të zbehur, duke përfshirë gomat.Si një nga produktet më të mira të shkëlqimit të gomave, ai jep një pamje të menjëhershme të lagësht të zezë të thellë dhe rezistencë afatgjatë ndaj ujit.Për të gjitha sipërfaqet e tjera të trajtuara, Black in a Flash shton shkëlqim pa vija.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni