- 20%
ID: #308

Krem Me Dyll Shkelqim Fg6884

7,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Falë formulës së tij të përmirësuar, mbrojtjes dhe shkëlqimit me krem dylli, Turtle Wax është një produkt i lehtë për t’u përdorur dhe i lehtë për t’u shpëlarë. I formuluar posaçërisht për të siguruar shkëlqim dhe qëndrueshmëri për të gjitha llojet e sipërfaqeve të bojës së automjeteve, ai largon detergjentët, kripën, lëngjet e pemëve, jashtëqitjet e shpendëve, rrezet UV dhe shiun acid. Ai përmban agjentë të butë pastrimi për të hequr papastërtitë e vjetra nga të gjitha llojet e sipërfaqeve të lyera.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni