ID: #12239

Paste Polir Per Shkelqim 298gr T241a 50205

7,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Rivendosni bojën tuaj në një fund të qelqtë dhe teksturë me shkëlqim me përbërjen lustruese të dyllit Turtle. Me nanoteknologji të formuluar posaçërisht, vajra lubrifikues dhe agjentë prerës të lehtë deri në mesatar, ky lustrim makinash rikthen shtresën e zbehtë të pastër, gërvishtjet e vogla dhe oksidimin e lehtë të shtresës së pastër ose bojës. Komponimi i lustrimit pa silikon është i sigurt për t’u përdorur në të gjitha veshjet e qarta dhe përfundimet e tjera konvencionale pa shkaktuar dëmtime të parakohshme, shenja ose njolla të bezdisshme. Nëse keni një projekt klasik të parakolpit të kromit, ky lustrim funksionon shkëlqyeshëm në të gjitha punimet me shkëlqim, duke përfshirë shufrat e kromit, zbukurimet dhe shiritat e përplasjes për një përfundim në pasqyrë. Kompleksi i lustrimit të dyllit Turtle është i mrekullueshëm për t’i dhënë jetë bojës së lodhur dhe për të rivendosur një bojë të ngopur, të gjallë dhe me shkëlqim për makinën tuaj. Pasi të keni mbaruar lustrimin e bojës, sigurohuni që të mbyllni punën tuaj të vështirë me një produkt dylli cilësor për një shtresë të fortë mbrojtëse.Për entuziastët më seriozë të detajimit dhe fanatikët e kujdesit të makinave, Turtle Wax ofron një përzgjedhje lustrimesh dhe përbërësish të tjerë për restaurimin e bojës. E përkryer për rigjallërimin e bojës së lodhur dhe rivendosjen e toneve të bukura të thella, shkëlqimit të lartë dhe teksturave të qelqta në bojërat e jashtme, Turtle Wax ka diçka për t’ju filluar. Komponimet lustruese Turtle Wax, komponimet fërkuese dhe heqësit e gërvishtjeve dhe rrotullimeve janë të shkëlqyera për të eliminuar njollat e bojës dhe për të lënë një përfundim ashtu si kur makina juaj rrokulliset nga dyshemeja e fabrikës. Pasi të keni mbaruar heqjen e të gjitha njollave dhe mikro-gërvishtjeve nga boja juaj, ndiqeni atë me një përbërje dylli nga Turtle Wax për shkëlqim maksimal dhe mbrojtje maksimale.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni