- 20%
ID: #8055

Shpuze Per Larje Te Duarve M.a.x. 50687 ^

3,84
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Sfungjeri më i gjithanshëm për pastrim e ndryshon forcën me temperaturën e ujit. Dizajn i përshtatshëm ergonomik.Heq yndyrat, vajin, bojën dhe më shumë.Dizajni ergonomik pastron në mënyrë efektive duart.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni