ID: #5851

Polir Set Ngjyre Zeze Ne Kuti Fg6357 Fg6597 51395

39,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Sepse dylli ka qenë sinonim i dyllit të breshkës që nga vitet 1930. Për më shumë se 75 vjet, Turtle Wax ka vazhduar të prodhojë dyll makinash dhe produkte për kujdesin e makinave me cilësi të lartë. Si një kompani në pronësi të familjes që e quan Chicago-n shtëpi për breza, Turtle Wax prodhon me krenari linja inovative produktesh për kujdesin e makinave për të përmbushur nevojat gjithnjë në ndryshim të konsumatorëve të makinave dhe industrisë së automobilave. Portofoli i tyre përfshin dyllë makinash, komplete riparimi të fenerëve dhe pastrues të brendshëm, si pastrues tapetesh Power Out. Turtle Wax qëndron në avantazhin e teknologjisë, kjo është arsyeja pse ata lansuan lavazhin All New M.A.X.-Power (i vetmi lavazh me 3 nivele fuqi pastrimi). Me produktet më të besuara të kujdesit të makinave, Turtle Wax mbetet marka më e njohur e kujdesit të makinave në botë.Një koleksion unik i produkteve të formuluara posaçërisht për të ruajtur shkëlqimin e pasur me ngjyrë të zezë të një automjeti

Pastrues para dylli i zi i formuluar posaçërisht dhe zbutës sipërfaqesh që pastron thellë bojërat

Pigment i zi i thellë i dylleve Carnauba, i mbushur me polimere me shkëlqim të lartë, shumë thyes për të krijuar një shkëlqim të shkëlqyeshëm si pasqyrë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni