ID: #13507

Arome Joe Mary&juana Polymer Green

3,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Mary&Juana® Clip është një freskues ajri i makinave i projektuar në formën unike të një gjetheje kërpi duke krijuar një atmosferë të veçantë të një iluzion kanabisi, duke e mbajtur automjetin tuaj me erë të freskët dhe të pastër për rreth 45 ditë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Brendi

LITTLE JOE

Ju gjithashtu mund të pëlqeni