ID: #9612

Arome Joe Thumbs Up Flower Pink

2,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Little Joe® është një freskues i lumtur ajri 3D i makinave me një sistem unik prerës me dy hapa, i cili instalohet lehtë dhe jep një lëshim natyral dhe diskret të aromës për afërsisht 45 ditë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Brendi

LITTLE JOE

Ju gjithashtu mund të pëlqeni