ID: #9720

Lampa Led Onyx Copilot M+7 4X1 Bk 009-032V Osram

24,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ndriçimi i saktë i ambienteve të brendshme të automjeteve

Me dizajnin e saj elegant dhe dinamik, drita e leximit ONYX COPILOT LED arrin integrim të qetë në ambientet e brendshme të automjeteve. Me fleksibilitetin e saj të lartë, drita e leximit ka një gamë të gjerë opsionesh për ndriçimin e zonave specifike të brendshme të automjetit. Qafa e dritës është prej gome silikoni të zezë mat dhe mund të rregullohet individualisht. Jetëgjatësia LED e ONYX COPILOT është jashtëzakonisht e gjatë: deri në 20,000 orë! Ndriçuesi mund të ndizet/fiket dhe të mbetet i lidhur përgjithmonë. OSRAM ofron një garanci 2 vjeçare për këtë dritë elegant.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

LED

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni