ID: #9721

Lampa Led Kapse Onyx Copilot L-7 Bk009-032V Osram

24,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

CBP_02.00 Përfitimet e produktit, të gjitha [llogaritur]: 2 vjet garanci. Dritë e rehatshme e ngrohtë dhe pa shkëlqim. Rregullim individual falë qafës së përkulshme. Sipërfaqe mjaft e butë, e lehtë për t’u kapur dhe rezistente ndaj papastërtive. Ndriçuesi mund të ndizet/fiket dhe të mbetet i lidhur përgjithmonë. CBP_01.00 Karakteristikat e produktit, të gjitha [llogaritje]: Ndriçues leximi me llambë LED për brendësinë e automjetit. Tensioni i furnizimit: 12 V dhe 24 V. E disponueshme me temperaturë ngjyra: 3,200 K. Fluksi i dritës: 20 lm. Jetëgjatësia (LED): deri në 20,000 orë. Montimi në çakmak. Standardi i prizës sipas ISO 4165 dhe SAE J563. CBP_03.00 Zonat e aplikimit, të gjitha [llogaritje]: Brendësia e automjetit. Dritë leximi.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

LED

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni