ID: #8393

Lampa Led 12V 1W 6000K 36Mm Sv8,5-8 6498Cw-01B Osram

8,30
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Gama e lëvizjes LED

Llambat zëvendësuese LEDriving SL C5W ofrojnë një dritë moderne dhe intensive me një temperaturë ngjyrash deri në 6000 Kelvin. Këto llamba zëvendësuese janë të përshtatshme për të gjitha bazat e llambave konvencionale C5W. Në krahasim me llambat standarde, këto llamba të rindërtimit LED përdorin deri në 80% më pak energji.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

LED

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni