ID: #8392

Lampa Led 12V 2,5W 6000K Ba15S 7456Cw-02B Osram

18,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Retrofits LED Standard 7456CW është pjesë e serisë së llambave LED OSAM. Falë teknologjisë së fundit të prodhimit dhe arritjeve shkencore, ekipet e OSAM kanë mundur të prodhojnë LED Retrofits Standard 7456CW të serisë Standard Retrofits me një shtresë të veçantë thyerjeje dhe është ideale për të gjithë treguesit e dritës. Përveç kësaj, LED Retrofits Standard 7456CW ka deri në dy herë më shumë jetëgjatësi sesa llambat standarde.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

LED

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni