ID: #497

Lampa H4 12V Blue 64193Cbi Osram

6,80
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Zbuloni COOL BLUE INTENSE – llamba halogjene të teknologjisë së lartë, pothuajse në ligën e llambave ksenon. Me dritën e saj të fuqishme dhe të shndritshme të bardhë-kaltërosh deri në 4200 Kelvin, rreze e ftohtë e së cilës e bën atë të duket shumë si një llambë ksenon, ai u jep adhuruesve të vërtetë të dizajnit vlerën e parave të tyre. Llamba e automobilave siguron gjithashtu një dritë me kontrast të lartë të ngjashëm me dritën e ditës, gjë që e bën më të lehtë për sytë sesa dritën nga llambat standarde. Në krahasim me llambat standarde halogjene, diapazoni OSRAM COOL BLUE INTENSE është deri në 20% më i shndritshëm. Dizajni modern me kapak argjendi (H4/H7/H11/HB4) është ideal për t’u përdorur në fenerët me xham të pastër. Kjo i jep makinës suaj një pamje elegante.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni