ID: #1989

Lampa H4 12V 64193Clc Kuti Osram

3,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Llamba është e cilësisë më të lartë dhe teknologjisë më të fundit. Osram dëshironte t’u siguronte klientëve të saj cilësi superiore me një çmim të shkëlqyeshëm. Për ta bërë këtë, në Kinë u prodhua një seri halogjene klasike, e cila ruante të gjitha karakteristikat dhe materialet e llambave të para Osram të prodhuara në Gjermani. Në këtë mënyrë, ata mund t’i ofrojnë konsumatorit një llambë të cilësisë së lartë me një çmim jashtëzakonisht të ulët.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni