ID: #524

Lampa 12V 5W Pa Fas Kalter W2.1X9.5D 2825Cbn-02B Osram

6,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Drita shtesë e bardhë me deri në 4000 K

Llambat e sinjalit COOL BLUE INTENSE dallohen nga pamja e tyre elegante. Drita e tyre e bardhë-kaltërosh me një temperaturë ngjyre deri në 4000 K ofron një pamje të ftohtë si ksenon. Llambat mund të përdoren për dritat e targave si dhe për dritat e pozicionit dhe parkimit.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni