ID: #470

Lampa 12V 4W Ba9S 3893-02B Osram

1,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Përmirësoni makinën ose motoçikletën tuaj me këto llamba makinash 12V. Me një bazë metalike dhe një fuqi hyrëse prej 4 W, këto llamba ofrojnë performancë të besueshme dhe afatgjatë. Shijoni cilësinë OEM dhe zgjidhni nga një gamë e gjerë opsionesh për të gjitha nevojat tuaja për ndriçim. Ndriçoni rrugën përpara me besim.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni