ID: #1801

Lampa H7 12v Original 64210 Kuti Osram W22

4,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Llambat halogjene OSRAM ORIGINAL LINE ofrojnë bindëse performanca për kërkesat standarde, janë të fuqishme dhe me kosto efektive.Ata tashmë janë përdorur me sukses në miliona e makinave të reja nga prodhues të njohur, qoftë si

pajisje fillestare standarde ose pjesë rezervë origjinale. Bind veten me vlerën e shkëlqyer për para, OEM i besueshëm

cilësinë dhe gamën e gjerë të produkteve të linjës ORIGINAL.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni