- 10%
ID: #17787

Kompresor Ajri Per Goma Rimbushese Pa Kabull Otir2000 Osram

55,80
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Fryrës kompakt i rikarikueshëm i gomave

OSRAM TYREinflate 2000 është një pompë gomash e rikarikueshme me ekran dixhital me dritë prapa për matje më të lehta dhe më të sakta të presionit dhe fryrjen e gomave që shfaq vlerat e presionit në BAR, kPA dhe PSI. OSRAM TYREinflate 2000 ka një memorie të brendshme dhe falë funksionit të memories mund të programohen dhe ruhen deri në katër vlera të ndryshme për goma të ndryshme. Ai është gjithashtu i pajisur me një funksion të ndalimit automatik: OSRAM TYREinflate 2000 ndalon automatikisht kur arrihet presioni i saktë dhe i paracaktuar. Nëpërmjet kabllit USB të përfshirë, OSRAM TYREinflate 2000 është i rikarikueshëm dhe nuk kërkohet prizë 12V për furnizimin me energji elektrike, kështu që kjo nuk është vetëm për fryrjen e gomave të makinave, por mund të përdoret gjithashtu për fryrjen e gomave të biçikletave, skuterëve dhe motoçikletave. Dizajni i lehtë dhe kompakt i OSRAM TYREinflate 2000 e bën atë ideal për përdorim në lëvizje dhe mund të merret pothuajse kudo. Me çantën e ruajtjes së përfshirë, thjesht ruani në ndarjen e dorezës së makinës, një çantë ose çantë shpine. Përfshihet një mbajtëse për montim dhe ruajtje në një biçikletë. Falë funksionit powerbank, OSRAM TYREinflate 2000 mund të përdoret edhe si karikues për pajisjet elektronike si p.sh. një telefon celular. Përveç kësaj, funksioni i integruar i elektrik dore mund të sigurojë ndriçim gjatë natës ose në kushte të dobëta ndriçimi. Përfshihet gjithashtu një komplet përshtatës prej 2 pjesësh që mund të përdoret si lidhës për biçikleta, topa dhe inflatues të tjerë me valvola Presta.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

SIGURIA & EMERGJENCA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni