ID: #8051

Sprej Qumesht Interieri X6 300ml 52814 ^^

7,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Nxehtësia dhe rrezet UV mund të dëmtojnë rëndë plastikën e makinës suaj. Me kalimin e kohës, ato mund të thahen, zbehen, shtrembërojnë dhe plasariten sipërfaqet tuaja plastike.Kjo është nëse nuk i mbroni ato me llakun e duhur të shkëlqimit të makinës. Dry Touch Plastic Care është vetëm një llak i tillë. I formuluar me mbrojtës silikoni dhe një përzierje të karnaubës dhe dyllrave të tjerë, ky sprej dylli i makinës për plastikë të brendshme dhe të jashtme është mënyra ideale për të rigjallëruar dhe kondicioner çdo sipërfaqe plastike.Formula jo e yndyrshme nuk do të njolloset dhe nuk do të njolloset dhe nuk lë asnjëherë mbetje mbi ju ose veshjet tuaja.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni