ID: #11727

Sprej Polir Hybrid Universal 500Ml 53139

11,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Aplikoni këtë izolues të bojës së makinës dhe kujdesi për makinën tuaj të ardhshme bëhet shumë më i lehtë! Pasi të mbyllni pjesën e jashtme të makinës suaj, do të keni një mburojë mbrojtëse për të paktën 6 muaj.Shumë ndotës thjesht nuk do të ngjiten në të, kështu që makina juaj do të qëndrojë më e pastër më gjatë, dhe kur të lani, do të keni më pak tokë për t’u pastruar. Më mirë akoma, uji sapo bie nga makina, kështu që tharja e makinës tuaj pas larjes është gjithashtu më e lehtë.Edhe pse ky sprej dylli i makinave funksionon si izolues, të gjitha llojet e dyllit mund të aplikohen si një shtresë shtesë shkëlqimi dhe mbrojtjeje pa e zvogëluar performancën e asnjërit.Spërkateni atë në bojë, plastikë, xhami, në të gjithë pjesën e jashtme për një guaskë dylli makinash carnauba dhe polimere superhidrofobike. E thënë thjesht, ky dyll llak është një nga mënyrat më të lehta dhe më efektive për të ruajtur pamjen e makinës së re!

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni