ID: #823

Preparat Shkelqyes Gome & Braniku 500Ml 51799

6,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Përdorimi i drejtpërdrejtë i sipërfaqes redukton mundësinë e mbispërkatjes së çrregullt. Përfundimi me shkëlqim mbron nga zbehja dhe grisja UV për javë të tëra

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni