ID: #9664

Trajtus I Naftes Gjate Dimrit Antigel 200ml Stp® 55200en En57e

7,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Kur temperaturat ulen, karburanti dizel formon kristale dylli që mund të bllokojnë filtrin dhe të bllokojnë rrjedhën e karburantit. Rezultati? Motorë të zhurmshëm që luftojnë për të nisur. Ky trajtim dimëror përmban si një aditiv anti-xheli të karburantit dizel ashtu edhe përmirësues cetani. Ashtu si një anti-ngrirës me naftë për motorin tuaj, anti-xheli ndihmon në parandalimin e formimit të kristaleve të dyllit, ndërsa përmirësuesi i cetanit ndihmon performancën e ndezjes së ftohtë edhe në kushte ekstreme. Agjentët e përqendruar të pastrimit largojnë dhe parandalojnë depozitat e grabitjes së energjisë, ndërsa ky trajtim dimëror me naftë mbron gjithashtu motorin tuaj nga ndryshku dhe korrozioni. Dhe si një përfitim shtesë, madje mund ta bëjë motorin tuaj më pak të zhurmshëm.

Informacion shtesë

Brendi

STP

Nënkategoria

ADITIVA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni