ID: #9656

Aditiv Trajtues Nafte 200ml Stp® 54200en En56f

8,70
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

STP® Diesel Treatment është krijuar për të ndihmuar në uljen e konsumit të karburantit duke e mbajtur sistemin e marrjes së karburantit të pastër nga depozitat e dëmshme, duke reduktuar emetimet, tymin dhe zhurmën.

STP® Diesel Treatment përmban gjithashtu një përmirësues cetani për një fillim më të qetë në dimër.

Informacion shtesë

Brendi

STP

Nënkategoria

ADITIVA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni