ID: #2854

Lampa 24V 21-5W P21-5W 7537-02B Osram

1,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Llamba inkandeshente origjinale P21/5W 24V 7537-UNV. Këto janë llambat inkandeshente të serisë origjinale nga Osram, të karakterizuara nga besueshmëria, jetëgjatësia dhe qëndrueshmëria e gjatë, duke përballuar ngarkesat ekstreme dhe dridhjet

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

LLAMBA

Grupi

KAMION

Ju gjithashtu mund të pëlqeni