ID: #8384

Lampa 24v 5w Ba15s 5627-02b Osram^

1,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Performanca e lartë për kërkesat standarde. Linja ORIGINAL OSRAM mbulon një sërë llojesh bazë dhe për këtë arsye ofron një gamë të gjerë produktesh me cilësi OEM. Dritat janë pjesë rezervë origjinale për llambën e automjetit tuaj aktual, të njohura si produkte OEM (Prodhuesi i Pajisjeve Origjinale) të cilat janë të pajisura në automjetet e shumë prodhuesve të njohur në prodhim seri. Besoni numrin një – ashtu si shumë prodhues ndërkombëtarë të makinave, OSRAM është një lider në tregun global në fushën e llambave të automjeteve. Çdo vit, gjysma e të gjitha makinave të prodhuara globalisht janë të pajisura me burimet tona të dritës. Klientët tanë përfshijnë gjithashtu kompanitë më të mëdha ndërkombëtare të automobilave. E thënë thjesht: me OSRAM, ju mund të mbështeteni në zgjidhjet e ndriçimit që plotësojnë gjithmonë kërkesat e sigurisë në rritje dhe të lënë përshtypje me standardet më të larta të cilësisë dhe performancës. Impresionuese me një shikim: Cilësi OEM dhe pjesë rezervë origjinale (OEM) Raport i shkëlqyer çmim-performancë.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

KAMION

Ju gjithashtu mund të pëlqeni