ID: #507

Lampa H7 24v 70w Blister 64215-01b Osram ^

6,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

OSRAM ‘origjinal Line’ OE fit 64215/H7 24V 70W pako me një blister.Projektuar për kamionë dhe autobusë.Cilësi OEM me një raport të shkëlqyer çmimi dhe performancë.Përdoret me sukses në miliona automjete të reja nga prodhues të njohur llambë e vetme e fenerit Osram në një flluskë.OSRAM është prodhuesi kryesor i llambave të pajisjeve origjinale (OE) që furnizon të gjithë prodhuesit kryesorë të makinave, kamionëve dhe furgonëve. Gama e llambave 24V ‘linja origjinale’ OSRAM ofron cilësi dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer për një çmim të drejtë. Gama OSRAM jep shkëlqim dhe besueshmëri mbresëlënëse gjatë gjithë jetës së tyre duke ofruar zgjidhjen perfekte për pronarët dhe operatorët e automjeteve që duan të ‘përshtaten dhe të harrojnë’. Këto llamba 24V janë të disponueshme në flluska të vetme ose të dyfishta.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

KAMION

Ju gjithashtu mund të pëlqeni