ID: #8398

Lampa Led 12V-24V Fog & Daylight Ledfog102 Osram

199,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Përjetoni një dimension krejtësisht të ri në shkëlqim

LEDriving FOG është drita e parë e mjegullës LED OSRAM duke përdorur optikë udhëzuese uniforme të dritës. Kjo dritë LED vendos standardet me këndin e saj të gjerë të rrezes, duke garantuar një fushë më të gjerë shikimi. LEDriving FOG siguron zëvendësimin e përsosur për shumicën e dritave moderne të mjegullës dhe mund të vendoset gjithashtu si një dritë drejtimi gjatë ditës. Drita e mjegullës është e pajtueshme me sistemet 12 volt dhe 24 volt dhe siguron një dritë LED të ndritshme dhe efikase prej 6,000 Kelvin. Falë instalimit plug & play, zëvendësimi i dritave ekzistuese të mjegullës bëhet shumë i lehtë. OSRAM ofron një garanci 5-vjeçare për këtë dritë mjegullore LED.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

LLAMBA

Grupi

KAMION

Ju gjithashtu mund të pëlqeni