ID: #12023

Shtroje Anti Rreshqitese 65909

50,00
Përfshirë TVSH

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Tapet kundër lodhjes.Redukton lodhjen e shkaktuar nga qëndrimi për një kohë të gjatë në këmbë.Për punëtori, zyrë, dhomë hobi, prodhim…I fortë, i rehatshëm dhe amortizues.Kundër rrëshqitjes, lahet me ujë.Materiali: EVA i butë, trashësi 7 mm.Me rrip elastik për ta mbajtur të rrotulluar kur nuk përdoret.Materiali i lehtë e bën të lehtë lëvizjen.Dimensioni: 236×117 cm.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

SHTROJE BAGAZHI

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni