ID: #1148

Shtroje Tepih Renault Scenic 2 03-09 Rnt405 23145 ^

32,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Komplet tapetesh makine të përshtatura – të përputhshme për Renault Scenic (06/03>08/09). Tapet specifik për automjete.

100% polipropilen, finiturë prej pelushi.

Mbështetje me shkumë xhel shkumë e papërshkueshme nga uji dhe kundër rrëshqitjes

Furnizohet me sisteme montimi që të përputhen me pikat fikse origjinale nëse automjeti është i pajisur

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

SHTROJE TEPIH

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni